Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مانند ثروتمندان رفتار کنید!

مانند ثروتمندان رفتار کنید!

دنیل اَلی (Daniel Ally)، میلیونر جوان و سخنران کسب و کار، در این باره می‌گوید: اولین کاری که ثروت را از بین می‌برد این است فرد مانند فقرا رفتار کند.

.....
بسیاری از مواقع، افراد خود را جای فقرا می‌گذارند، در نتیجه اطراف آنها را فقرا احاطه می‌کنند. از مکان‌هایی که فقرا هستند دور شوید اگر می‌خواهید فقرا از شما دور شوند. سکونت در محله‌ی فقرا و زندگی با فقرا هیچگاه کمکی به ثروتمند شدن شما نمی‌کند.

زمانی که من نوجوان بودم، عادت داشتم با افراد منفی در محله‌ای منفی بسکتبال بازی کنم. من به طور مداوم شاهد سیگار کشیدن، فحش یا بی‌احترامی در تمام طول بازی بودم. اگرچه من خود را شریک کارهایشان نمی‌کردم، باز هم محصول آن محیط بودم، به‌طوری که عمیقا روی رفتارم تاثیرگذار بود.

بسیاری از افراد شرایط منفی را مانند این تحمل می‌کنند. آنها نمی‌دانند که چقدر رفتارهایی چون غیبت، خشونت و اثرات آن به روحیه آنها ضربه می‌زند. اگر این کار را از عمد نمی‌کنید، شما فقیر هستید! دریابید که چگونه در فعالیت‌های ثروتمندانه شریک شوید. در مورد من، به جای بازی بسکتبال، شروع به دیدن خانه‌های لوکس و نمایندگی های مجاز خودرو کردم‌. این زندگی من را تغییر داد.
شما در زندگی خود مانند فقرا زندگی می‌کنید یا ثروتمندان؟

برای ثروتمندشدن، روحیه سازنده داشته‌باشید

دنیل اَلی (Daniel Ally)،  داشتن روحیه سازنده را برای ثروتمندشدن پیشنهاد می‌کند. او در این باره می‌گوید: شما باید یه تغییر بزرگ در خود انجام دهید، و از یک مصرف کننده به یک تولید کننده تبدیل شوید. به طور مثال: مصرف کننده پیتزا می‌خورد، تولید کننده پیتزا را می‌پزد؛ مصرف کننده فیلم را نگاه می‌کند، تولید کننده فیلم را می‌سازد؛ مصرف کننده شغل را جست‌و‌جو می‌کند، تولید کننده شغل ایجاد می‌کند. هر میلیونر یک تولید کننده است. تنها تولید کنندگان ثروتمند می‌شوند.

هدف نهایی یک تولید کننده، خوردن نیست، بلکه تغذیه مردم است. بدیهی است که تولیدکنندگان هم مجبور به مصرف هستند، اما هدف اصلی آنها نیست. به‌جای جستجوی وعده‌ی غذایی بعدی خود، آنها بیشتر علاقمندند که وعده غذایی بعدی را برای افراد دیگر تهیه کنند.

چه این تولیدکنندگان جراحی قلب انجام دهند، چه پرفروش‌ترین کتاب را برای ساخت آسمان خراش‌ها بنویسند، آنها می‌دانند چطور تولید کنند و چطور به اطرافیان کمک کنند. اگر روی میلیونرها از نزدیک مطالعه کنید، درمیابید که همه‌ی آنها یک محصول یا خدمات پرارزش برای میلیون‌ها نفر فراهم کرده‌اند. زمانی که شما روحیه‌ی یک تولیدکننده را داشته باشید، به سرعت ثروتمند می‌شوید.
آیا شما در کارهایتان روحیه سازنده دارید؟

ارسال نظر

خوش آمدید

نیمکت برای یادگرفتن، همیشه جذابه. نوشتن از نیمکت جذابتره. خاطرات نیمکتی شما را خریداریم.

دناگرام، شبکه اجتماعی فروش اینترنتی

درگاه پرداخت مستقیم، بدون کمیسیون و بدون هزینه اولیه، کارکرد آسان و سریع

لیتکهای مفید

آمار

  • بازدید امروز: 207
  • بازدید دیروز: 142
  • بازدید کل: 149254

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - آموزش کسب و کار اینترنتی