Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آداب رسانه داری مدرن

آداب رسانه داری مدرن

نسبت به اطلاعاتی که منتشر میکنیم توجه بیشتری داشته باشیم.

اصالت و هویت پیام های منتشر شده مسوولیتی است که به عهده یکایک ماست و گرنه زمانی خواهد رسید که کودکان ما اشعار حافظ را به نام دکتر سمیعی حفظ خواهند کرد.

سطح کیفی محتواهایمان را بالاتر ببریم.
طنر، جک ، سرگرمی در جای خودش جالب و مفید است اما کافی نیست. سیاه نمایی، انتشار محتواهایی که تنها خستگی و دلزدگی و بی اعتمادی ایجاد می کند نشان روشنفکری و آگاهی نیست، شاید بهتر است کمی خلاق تر باشیم و کمی حس شور و نشاط و زندگی در یکدیگر ایجاد کنیم.

خلق کننده محتوا باشیم.
قطعا هر یک از ما در حوزه ای علاقمندی، توانایی و یا تجریه داریم. شاید بهتراست به جای منتشر کردن نتیجه دیگران به نام خودمان ، کمی هم ما خلق کننده باشیم و حرفی نو بزنیم.

بیشتر بدانیم و بگوییم.
برای تولید بهتر نیازمند دانش بیشتر هستیم، فضای ارتباطی امروز بهترین فرصت یاد گرفتن وایجاد ارتباطاتی است که می تواند سطح دانش ما را بالاتر ببرد از این فرصت بهره ببریم.

منبع انتشار پیام و محتوا را ذکر کنیم.
اگر پیام و محتوایی را از منبعی بازگویی و منتشر می کنیم حتما به منبع اصلی اشاره کنیم ، و بدانیم با ذکر منبع یا نویسنده ی محتوا، اعتبار رسانه ی خودمان را ارتقا می دهیم.

حافظ حریم یکدیگر باشیم.
به جای نگریستن به حریم خصوصی دیگران و منتشر کردن آن، به حریم یکدیگر احترام بگذاریم و پیام ها و اطلاعات خصوصی همدیگر را منتشر نکنیم.

کمی مهربا و صبور تر باشیم.
کمی در گفتگوهایمان ، در نقد کردنمان مهربان تر و صبور تر باشیم، شاید همه به یک اندازه تاب تحمل برخی از انتقاد ها را نداشته باشند، شاید زبان تلخ امروز ما قفلی شد بر دهان یک دوست تا دیگر کلامی نگوید.

پیام رسان خوبی ها باشیم.
از رسانه هایمان بیش از پیش برای توسعه فردی و اجتماعی یکدیگر استفاده کنیم ، پیام ها و کمپین های اجتماعی و زیست محیطی را بیشتر منتشر کنیم، پیام رسان خوبی ها باشیم.

در نهایت اینکه ما همگی مسوول اعتماد سازی یا بی اعتمادی در یکدیگر هستیم، و قرار نیست به هر قیمتی مخاطب جذب کنیم، پس خاطرمان باشد قبل از زدن دکمه اینتر و انتشار یک محتوا با دیگران, به عواقب آن بیشتر بی اندیشیم.

ارسال نظر

خوش آمدید

نیمکت برای یادگرفتن، همیشه جذابه. نوشتن از نیمکت جذابتره. خاطرات نیمکتی شما را خریداریم.

دناگرام، شبکه اجتماعی فروش اینترنتی

درگاه پرداخت مستقیم، بدون کمیسیون و بدون هزینه اولیه، کارکرد آسان و سریع

لیتکهای مفید

آمار

  • بازدید امروز: 232
  • بازدید دیروز: 142
  • بازدید کل: 149279

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - آموزش کسب و کار اینترنتی