Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تصاویر دیدنی از طرح های جذاب معماری

تصاویر دیدنی از طرح های جذاب معماری

کارهای انتخاب شده از کانال پرنس جان

.

.

.

در میان کتابخانه های روسای جمهور آمریکا، کتابخانه رونالد ریگان در کالیفرنیا خصوصیتی ویژه دارد. هواپیما و اتومبیل های مورد استفاده او در لابی این کتابخانه قرار داده شده است.

...

ابراهیم حامدی (ابی) و شهرام شپ پره، پیش از انقلاب ایران. شلوارهای Bell-bottoms یا دم پا گشاد از مدهای دهه 70 میان جوانان بود.

...

کافی شاپ CRAFT در هند، اثر استودیوی معماری Sameep Padora، با تاکید بر رعایت حریم خصوصی مشتریان و وجود فضای خصوصی صوتی برای آن ها طراحی شده است.

...

پارک موضوعی Wanda، واقع در چین. طراحی استودیوی معماری Stufish.  دیزاین مواج Undulating نما همراه با استفاده از پوشش Fluorocarbon که اجازه می دهد با هر باران، نما کاملا تمیز و شفاف شود.

.....

مرکز پزشکی Jacobs، واقع در سن حوزه آمریکا. طراحی از آرشیتکت مهرداد یزدانی.  طراحی با درنظر گرفتن بیشترین استفاده از نور خورشید در طول روز برای مصرف کمتر انرژی انجام شده است.

....

بنای Faena Forum در میامی آمریکا، اثر استودیوی طراحی OMA. نمای بنا از جنس بتون است که در آن 350 پنجره با اندازه های متفاوت گنجانده شده است.

.....

بنای مسجد Permata Qolbuدر اندونزی. طراحی استودیوی معماری MAHASTUDIO. از نکات جالب در در طراحی این مسجد این است  که مناره (minaret) در بنای خود مسجد نیست.

ارسال نظر

خوش آمدید

نیمکت برای یادگرفتن، همیشه جذابه. نوشتن از نیمکت جذابتره. خاطرات نیمکتی شما را خریداریم.

دناگرام، شبکه اجتماعی فروش اینترنتی

درگاه پرداخت مستقیم، بدون کمیسیون و بدون هزینه اولیه، کارکرد آسان و سریع

لیتکهای مفید

آمار

  • بازدید امروز: 173
  • بازدید دیروز: 142
  • بازدید کل: 149220

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - آموزش کسب و کار اینترنتی