Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شغل و امنیت

شغل و امنیت

امروزه شاهد اتفاقات مهمی در دنیا هستیم. هیچ شغلی و هیچ کسب و کاری امنیت ندارد. هیچ تضمینی برای فردا نیست. فردا، همین فردا یک نرم افزاری از گوشی ها سر در می آورد و بیزنسی کهنسال را به زانو در می آورد.

 شنیدن این خبرها، دیگر افسانه و رویا نیست. نسل امروز منتظر تغییر است و به پیشواز آن می رود.
همه این تغییرات زیر سر تکنولوژی مدرنی است که بر پایه وب بنا شده است. این رشد فنآوری تاثیر بسزایی در آینده کاری همه ما دارد و این تاثیر آنچنان فراگیر است که گریزی از آن نیست.


چه کنیم تا عقب نمانیم؟
به روز باشیم. پیگیر باشیم و در عمل هم پیرو باشیم. کسب و کار شما هر چی هست، باید حواستان به نوآوری های تکنولوژی باشد. غفلت کوچک، برندهای بزرگی مثل کداک را نابود کرده است. نوکیا با یک اشتباه استراتژیک، رهبری بازار را از دست داد و اکنون برای بقا دست و پا می زند.


راهکار توسعه چیست؟
فرصت ها را دریابید. دوره ای بود که اگر کامپیوتر نداشتید، کارهای شرکتتان به کندی و پرهزینه اجرا می شد. روزگاری داشتن نیروی انسانی ماهر، عامل تمایز شرکت ها بود. الان فقط یک عامل می تواند شما را به صورت تصاعدی از دیگران برجسته و متمایز کند و آن عنصر خلاقیت است. خلاقیت را نمی شود دزدید. خلاقیت را نمی شود شبیه سازی کرد. باید خلاق بود. باید در اداره کسب و کار و تولید محصول و نحوه مدیریت مشتری خلاقیت به خرج داد والا باید هر روز دنبال مشتری جدید باشید و کار هر روز سخت تر می شود.

اگر هنوز به شیوه سنتی کار میکنید، ببینید رقبایتان چطور کار می کنند؟

نسخه دوم
امروزه شاهد اتفاقات مهمی در دنیا هستیم. هیچ شغلی و هیچ کسب و کاری امنیت ندارد. هیچ تضمینی برای فردا نیست. همین فردا یک نرم افزاری از گوشی ها سر در می آورد و بیزنسی کهنسال را به زانو در می آورد. شنیدن این خبرها، دیگر افسانه و رویا نیست. نسل امروز منتظر تغییر است و به پیشواز آن می رود. این رشد فنآوری تاثیر بسزایی در آینده کاری همه ما دارد و این تاثیر آنچنان فراگیر است که گریزی از آن نیست.

کسب و کار ها در سال 2018
آنچه مشخص است باید منتظر بیشتر شدن رقابتها و ظهور نام های تازه باشیم. محصولات و خدمات جدیدتر به مدد شرکت های خلاق باز هم گوی سبقت را خواهند ربود. تبلیغات همچنان عصای دست بازاریابی است منتها با تغییراتی در جنس رسانه های موثر.

دیجیتال مارکتینگ یا تبلیغات سنتی؟
اگر تک به تک امکانات هر دو رویه را با هم مقایسه کنیم شاید بهتر بتوانیم جواب بگیریم. شبکه های اجتماعی در مقابل شبکه های تلویزیونی، بنر مارکتینگ در مقایسه با بیبلبرد های شهری و انتشار یک مقاله در روزنامه را با نشر محتوا در سایت خبری اینترنتی در نظر بگیرید.
ابتدا هزینه ها را در نظر بگیریم. یک کمپین در رسانه های دیجیتال و رسانه های سنتی با یک هدف مشابه می تواند چند برابر ارزانتر اجرا شود.
دوم بررسی بازخورد کمپین هست. در رسانه های دیجیتال جزئی ترین حرکت مخاطب را می تواند رصد کرد و با تحلیل رفتارهای مخاطب، برنامه را ارزیابی کرده و در صورت نیاز برنامه تبلیغاتی را اصلاح کنید.

دیجیتال مارکتینگ در سال 2018، رفتارهای جدید
رشد و تغییر در بخش های مختلف بازاریابی دیجیتال، هماهنگ با کنش کاربران روی می دهد. این ایتم ها را پیگیری کنید:
• رشد بیشتر حضور کاربران در شبکه های اجتماعی:
با توجه به افزایش وابستگی شهروندان به گوشی های هوشمند، دسترسی بیشتر و آسانتر به اینترنت در همه جا سبب افزایش حضور شهروندان در شبکه های اجتماعی شده است.
• اهمیت بیشتر ویدئو
سال اینده ویدئو اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. ویدئو خوش ساخت، شکیل و با ریتم تند مخاطبین بیشتری جذب خواهند کرد.
• تمرکز روی مشتریان قبلی و تلاش برای وفادار سازی
جذب یک مشتری واقعی ارزان نیست، ولی نگهداری

  • تاریخ: چهارشنبه 17 مهر 1398 - 21:03
  • نویسنده: مدیریت
  • صفحه: وبلاگ
  • بازدید: 686

ارسال نظر

خوش آمدید

نیمکت برای یادگرفتن، همیشه جذابه. نوشتن از نیمکت جذابتره. خاطرات نیمکتی شما را خریداریم.

دناگرام، شبکه اجتماعی فروش اینترنتی

درگاه پرداخت مستقیم، بدون کمیسیون و بدون هزینه اولیه، کارکرد آسان و سریع

لیتکهای مفید

آمار

  • بازدید امروز: 227
  • بازدید دیروز: 142
  • بازدید کل: 149274

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - آموزش کسب و کار اینترنتی