Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چگونه خواب های خود را تعبیر کنیم؟

چگونه خواب های خود را تعبیر کنیم؟

همه خواب می بینند اما فقط گاهی اوقات بمحض بیدار شدن، خواب خود را به یاد می آوریم. بعضی از خواب ها ترسناک و بعضی دیگر بسیار لذت بخش و شیرین هستند.

اگر یاد بگیربد که چگونه خواب خود را تعبیر و تفسیر کنید، ممکن است بیشتر از قبل خود را بشناسید.
آنچه احتیاج دارید:
دفتر چه یادداشت روزانه
ضبط صوت کوچک برای ضبط صدای شما
قدم اول:
همیشه از عادات های غذایی سالم و مناسب پیروی کنید. برای اینکه به محض بیدار شدن ، خوابتان به یادتان بیاید، به قدر کافی بخوابید ، با آرامش از خواب بیدار شوید،تغذیه مناسب داسته باشید و روی خواب ورویای خود تمرکز کنید. داشتن الگوی خوابی مناسب،به بدن شما این اجازه را میدهد که آرام باشد ، آرام بخوابد و به شما این فرصت را می دهد که بعد از بیدار شدن از خواب، بتوانید خوابی را که دیده اید به یاد بیاورید.
قدم دوم:
هنگامی که از خواب برخوستید خوابی که دیده اید را تعریف کرده و ضبط کنید . این اولین مرحله برای تعبیر درست خواب است.برای این منظور، می توانید از یک ضبط صوت کوچک و یا یک دفتر یادداشت کمک بگیرید.هنگامی که خواب خود را تعریف کرده و ضبط می کنید، انتقال آن با دفتر یادداست توسط شما می تواند در تشخیص هویت و تفسیر زمینه اصلی و نشانه های خواب، به شما کمک کند.
قدم سوم:
به دنبال موضوعات معمول و نشانه های پیدا شده در خواب خود باشید. شناخت نشانه ها و فهم آنها در یک خواب خاص می تواند رمز گشای سایر خواب هایی که تجربه می کنید، باشد.برای تعبیر مناسب خواب خود می توانید از کتاب های تعبیر خواب و یا سایت های اینترنتی کمک بگیرید.برای مثال اصولاً حیوانات بیانگر رفتارو کودکان بیانگر شادی و اتفاقات جدید در زندگی شما هستند.
قدم چهارم:
نشانه ها و موضوعاتی را که در خواب می بینید به زندگی خود ارتباط دهیدو تفسیر و تعبیر کامل آنها را تجربه کنید.به چگونگی تفسیر شخصیت ها ، حیوانات ، اشیاء، احساسات، رنگ ها و اعدادی که نمایانگر رخدادها و احساسات زندگی شما هستند،فکر کنید. اغلب اوقات، خواب شما به سادگی نمایانگر دید شما از خودتان در زندگی است.
قدم پنجم:
به یک سرویس آن لاین تعبیر خواب بپیوندید تا از کمک های اضافی و حمایت های آنها در تعبیر خواب خود بهره مند شوید.بسیاری از این سایت ها، یک دفتر ثبت خوابها را تشکیل می دهند تا به وسیله آن خواب شما با دیگران در میان گذاشته شود تا دیگران هم نظرات، تعبیرات و بازخورد ها را درباره خواب شما بگویند.
قدم ششم:
همیشه در صدد تعبیر خواب های خود باشید.هر چقدر بیشتر خواب های خود را تعبیر کنید، برایتان موثر تر میشوند؛چرا که بیشتر با نشانه ها آشنا می شوید و می فهمید که چقدر به شما ارتباط دارند.

  • تاریخ: پنجشنبه 30 آبان 1398 - 16:51
  • نویسنده: مدیریت
  • صفحه: وبلاگ
  • بازدید: 694

ارسال نظر

خوش آمدید

نیمکت برای یادگرفتن، همیشه جذابه. نوشتن از نیمکت جذابتره. خاطرات نیمکتی شما را خریداریم.

دناگرام، شبکه اجتماعی فروش اینترنتی

درگاه پرداخت مستقیم، بدون کمیسیون و بدون هزینه اولیه، کارکرد آسان و سریع

لیتکهای مفید

آمار

  • بازدید امروز: 238
  • بازدید دیروز: 142
  • بازدید کل: 149285

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - آموزش کسب و کار اینترنتی